Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Reem Kherici | ||
Lili Piter Bensa
(asystent-stażysta)
|
||
Juliette Granger
(asystent)
|
||
Morgane Pinel
(asystent)
|
||
Kelly Reynol
(asystent) (Francja)
|
||
Daniel Roby
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Michael Viger
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Reem Kherici | ||
Tristan Schulmann | ||
Gaelle Renzaglia
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Eric Altmayer
producent
|
||
Sidonie Dumas
producent
|
||
Sylvain Proulx
producent
|
||
Christian Ronget
producent
|
||
Jonathan Vanger
producent
|
||
Élisabeth Desbiens
kierownik produkcji
|
||
Philippe Montel
kierownik produkcji
|
||
Nathalie Jean
koordynator produkcji
|
||
Nicolas Altmayer
producent
|
||
Michel Cortey
producent
|
||
Pierre Coré
producent
|
||
Franck Samuel
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Franck Dubosc
Jack
|
||
Reem Kherici
Monica
|
||
Philippe Lacheau
Brandt
|
||
Inès Reg
Diva (głos)
|
||
Artus
Chichi (głos)
|
||
Raphaëlle Fugère-Larocque
Lizzie
|
||
Oscar Desgagnés
Albert
|
||
Lenie Scoffié
Siostra Ucque
|
||
Shawn Baichoo
Nowojorski szeryf
|
||
Jean-Philippe Côté
Strażnik
|
||
Martin Dansky
Pan Taylor, konsjerż
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dominique Fausset | ||
Tommy Bellefeuille
(główna pomoc techniczna)
|
||
Samuel Eusanio
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Laurent Aknin | ||
Kostiumy | Ocena | |
Louise Eusanio | ||
Jacinthe Perrault
(garderoba) (dodatkowy)
|
||
Montaż | Ocena | |
Antoine Vareille |
7,0
|
|
Magali Magnan
(asystent)
|
||
Elodie Mittet
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Sylvain Gingras
scenograf
|
||
Camille Parent
dyrektor artystyczny
|
||
Clothilde Caille-Levesque
projektant wnętrz
|
||
Denis Hamel
główny rekwizytor
|
||
Karoline Roy
projektant graficzny
|
||
Léonie Régol-Péloquin
rekwizytor
|
||
Renaud St-Laurent
główny rekwizytor
|
||
Chloé Thivierge
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Marc-André Tratch
projektant wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Felix Davin
projektant dźwięku (asystent)
|
||
Alexandre Hernandez
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jonathan Martins
mikser postsynchronu
|
||
Maxime Saleix
mikser imitacji
|
||
Antoine Swertvaegher
montaż imitacji
|
||
Matthieu Tertois
mikser postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Isabelle Thez-Axelrad
dobór obsady
|
||
Ugo Brochu
oświetlenie
|
||
Bertrand Calmeau
fotosista
|
||
Charles Durand-Morin
operator kamery (asystent)
|
||
Zwaenepoel Léo
animator
|
||
Isabelle Champeau
menedżer obiektów zdjęciowych
|
6,0
|
|
Aliénor Helfter
księgowy produkcji
|
||
Frédéric Proulx
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Julien Bodart
kolorysta
|
||
Sarah Asine
zecer
|
||
Marc-Thomas Cavé
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Danesi
producent efektów wizualnych
|
||
Bryan Gossuin
zecer
|
||
Hugo Jacquet
efekty wizualne
|
||
Thomas Marque
efekty wizualne
|
||
Noémie Martin
efekty wizualne (asystent)
|
||
Lolet Ong
producent efektów wizualnych
|
||
Selma Pease
koordynator efektów wizualnych
|
||
Réjane Ruby
efekty wizualne (asystent)
|
||
Christophe Squevin
zecer
|
||
Martin Boiteau
układacz
|
||
Nancy Bouchard
kaskader dublujący: Reem Kherici
|
||
John-sebastien Cote
układacz
|
||
Gabrielle Anne Desy
kaskader dublujący: Reem Kherici
|
||
Naomi Frenette
kaskader dublujący: Reem Kherici
|
||
Logan Lefebvre
kaskader
|
||
Stéphane Lefebvre
koordynator kaskaderów
|
||
Thomas Lorber
kaskader dublujący: Philippe Lacheau
|
||
Alyssa Pellerin-Boudreau
kaskader
|
||
Sébastien Rouleau
kierowca kaskader
|
||
Martin Lemire
operator drona
|
||
Robert Mattigez
operator kamery
|
||
Matthieu Angelini
animator
|
||
Lucas Pezzoni
efekty wizualne
|
||
Guillaume Floret
efekty wizualne
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…